توسعه کسب‌وکار

توسعه کسب‌وکار یکی از نقش‌های کلیدی اکسلریت است. بسیاری از ایده‌های نوآورانه و استارت‌آپ‌ها با شکست مواجه می‌شوند، زیرا قادر نیستند در مدت زمان معقول و با وجود محدودیت منابع، ایده‌شان را پرورش دهند و کسب‌وکارشان را توسعه دهند. در نتیجه، ایده‌ای که به مرحله تجاری نمی‌رسد و نمی‌تواند مقیاس عملیاتی بزرگ‌تری پیدا کند، به تدریج با مشکلات فراوانی روبه‌رو می‌شود و توان حرکت در بازار را از دست می‌دهد.

هنگامی‌که از توسعه کسب‌وکار در اکسلریت صحبت می‌کنیم، ایفای نقش در پرورش ایده‌های نوآورانه، تجاری‌سازی ایده‌ها و توسعه کسب‌وکارهای پایدار مبتنی بر ایده‌های نوآورانه را در نظر داریم. اکسلریت برای تحقق این نقش، مجموعه‌ای از سازوکارها را مورد استفاده قرار می‌دهد و طیف گسترده و متنوعی از خدمات را به ایده‌پردازان و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و استارت‌آپ‌ها پیشنهاد می‌دهد. در کنار این سازوکارها، اکسلریت مستقیماً از مدیریت پرتفوی نیز بهره می‌گیرد و پرتفویی از استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک را اداره می‌کند. مدیریت پرتفوی در اکسلریت از طریق شناسایی و گزینش ایده‌های آینده‌دار و فراهم کردن بستر رشد برای آنها صورت می‌پذیرد و اکسلریت با به‌کارگیری معیارها و شاخص‌های استراتژیک، پرتفوی خود را بهینه می‌گرداند.

برای آنکه اطلاعات بیشتری درباره توسعه کسب‌وکار در اکسلریت کسب کنید، با ما تماس بگیرید. ما به شما کمک می‌کنیم تا کسب‌وکارتان پر و بال بگیرد!